Nasza historia

Siedziba WS TECH

Nieustanny rozwój

Firma WSTECH s.c. rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku, początkowo zajmowaliśmy się produkcją mebli biurowych i szkolnych. W roku 2002, dzięki wzbogaceniu się o lakiernię proszkową oraz zakupie kilku maszyn do obróbki metalu, nasza oferta została rozszerzona o meble i sprzęt warsztatowy (ręczne wózki transportowe, stoły warsztatowe).

Z czasem dzięki ambicjom i chęci rozwoju rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż stołów do rehabilitacji oraz wyposażania placówek medycznych. Widząc ogromy potencjał w rozwoju rynku wyrobów medycznych skoncentrowaliśmy naszą działalność właśnie w tym kierunku.

Wdrażając innowacyjne rozwiązania technologiczne, kierujemy się , oprócz usprawnienia procesów produkcyjnych,  zrównoważonym rozwojem i troską o środowisko naturalne, dlatego też energię elektryczną potrzebną do procesów produkcyjnych pozyskujemy z własnych paneli fotowoltaicznych. Poprzez staranny dobór odpowiednich technologii i urządzeń ochrony środowiska łączymy rozwój firmy z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i otoczenie społeczne.

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości produktów oraz komfortu pracy naszym klientom . Każdy z naszych wyrobów został zaprojektowany i wyprodukowany z szczególną dbałością o funkcjonalność i niezawodność. Do produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości certyfikowane komponenty wiodących światowych producentów.

Lorem ipsum Zamknij
Zamknij
  1. PL
  2. EN
  3. DE
Wprowadzamy WYSYŁKĘ EKSPRESOWĄ! Otrzymaj wybrane produkty WS TECH w krótkim czasie! Więcej informacji znajdziesz w naszym sklepie internetowym »