Produkty

Stoły stacjonarne WS TECH

Stoły stacjonarne

Stacjonarne stoły rehabilitacyjne dzięki swojej budowie umożliwiają przeprowadzenie zabiegów rehabilitacji, fizjoterapii, masażu oraz innych terapii manualnych mających na celu leczenie lub łagodzenie chorób, urazów w sposób efektywny oraz bezpieczny zarówno dla pacjenta jak i terapeuty.

Pełna oferta
Fotele ginekologiczne WS TECH

Fotele ginekologiczne

Fotele ginekologiczne przeznaczone są do wykonywania badań oraz drobnych zabiegów ginekologicznych.

Pełna oferta
Fotele do dializ WS TECH

Fotele do dializ

Fotel do dializ przeznaczony jest do wykonywania zabiegów dializacyjnych, jest kompatybilny z innymi urządzeniami do dializ, co ułatwia podłączenie pacjenta do pozaustrojowego obiegu krwi.

Pełna oferta
Fotele do poboru krwi WS TECH

Fotele do poboru krwi

Fotel do pobierania krwi dzięki swej konstrukcji ułatwia przeprowadzenia zabiegu iniekcji na lewym lub prawym przedramieniu u osoby poddawanej zabiegowi.

Pełna oferta
Wózki do transportu chorych WS TECH

Wózki do transportu chorych

Wózek do transportu chorych posiada stalową konstrukcję na kółkach. Wózek przeznaczony jest do bezpiecznego transportu chorych w pozycji leżącej na terenie szpitala bądź innej placówki medycznej.

Pełna oferta
Leżanki stacjonarne WS TECH

Leżanki stacjonarne

Leżanki stacjonarne dzięki swojej budowie umożliwiają przeprowadzenie zabiegów rehabilitacji, fizjoterapii, masażu oraz innych terapii manualnych mających na celu leczenie lub łagodzenie chorób, urazów w sposób efektywny oraz bezpieczny zarówno dla pacjenta jak i terapeuty.

Pełna oferta
Leżanki metalowe WS TECH

Leżanki metalowe

Leżanki metalowe dzięki swojej budowie umożliwiają przeprowadzenie drobnych zabiegów, badań oraz innych czynności mających na celu leczenie i poprawienie stanu zdrowia pacjenta.

Pełna oferta
Leżanki drewniane WS TECH

Leżanki drewniane

Leżanki drewniane dzięki swojej budowie umożliwiają przeprowadzenie drobnych zabiegów, badań oraz innych czynności mających na celu leczenie i poprawienie stanu zdrowia pacjenta.

Pełna oferta
Parawany metalowe WS TECH

Parawany metalowe

Parawany metalowe przeznaczone są do stosowania w gabinetach lekarskich, salach zabiegowych i operacyjnych do zapewnienia podstawowej izolacji pacjenta dla zapobiegania chorobom roznoszonym drogą kropelkowo-powietrzną oraz zapewnienia pacjentowi leżącemu podstawowych warunków dyskrecji w trakcie zabiegów i codziennych czynności życiowych.

Pełna oferta
Lorem ipsum Zamknij
Zamknij
  1. PL
  2. EN
  3. DE
Wprowadzamy WYSYŁKĘ EKSPRESOWĄ! Otrzymaj wybrane produkty WS TECH w krótkim czasie! Więcej informacji znajdziesz w naszym sklepie internetowym »